O nás

Bára Rektorová

Bára Rektorová

V roce 2006 jsem založila značku Sushiqueen. Sushi mi vždy chutnalo, vždy mě zajímalo a vždy fascinovalo. Rozhodla jsem se, že mu přijdu na kloub, že ho pochopím do nejmenších detailů a že budu jeho milovníkům nabízet to nejlepší sushi ve Střední Evropě.

Dodnes se divím, kde jsem vzala odvahu pojmenovat svou společnost Sushiqueen. Snad mi pomohlo, že jako každá královna jsem na tak veliký úkol nebyla sama. Královna Alžběta měla Walsinghama, Viktorie Wellingtona. Já měla a mám Yukiho.


Yuki Omaki

Yuki Omaki

Yuki je nejen naším šéfkuchařem. Především je to můj kamarád, parťák a buldog. Někdy se tak tváří, ale já vím, že sice hlídá kvalitu surovin i úroveň zpracování jako hlídací pes, ale jinak je to laskavý a milý, i když nemluvný, patron.

Maluje obrazy a nerad se fotí. Zato miluje klasické sushi, kde se dojem nezískává parádičkami, ale dlouhými léty prověřeným řemeslem a znalostí surovin.


Chcete naše sushi ochutnat?

Je to snadné: přidejte se ke znalcům, našim stálým zákazníkům. Přihlašte se zde  a nechte se vždy upozornit na aktuální Sushi Days, kdy po Praze a okolí rozvážíme luxusní tácy se sushi.

Ode mne a od Yukiho.

Samozřejmě si nás také můžete objednat na svůj večírek či jinou oslavu.

Těšíme se, až ochutnáte to nejlepší sushi.