Reference

Dodavatele sushi do hotelu InterContinental jsem hledal z důvodu zajištění standardní, vždy stejné kvality sushi pro naše hosty. Snažíme se, aby náš produkt byl vždy na vysoké úrovni a vše tomu podřizujeme. To byl jeden z hlavních důvodů, proč využívám dodavatelskou firmu Sushiqueen. Kvalita a ostatní servis je na vysoké úrovni a komunikace ohledně objednávek je ojedinělá.

Miroslav Kubec ~ executive chef, InterContinental Praha ~ http://www.zlatapraharestaurant.cz

Na firmu Sushiqueen jsem narazil úplnou náhodou prostřednictvím zážitkové agentury, jejíž poukaz jsem dostal darem. Přistupoval jsem k takovému daru vlažně, ale lekce historie, přípravy a konzumace sushi u nás doma přímo od majitelky firmy byla neuvěřitelný zážitek, na který dodnes vzpomínáme. Každý rok pořádáme firemní novoroční večeři a vždy se snažíme zkusit něco nového a zajímavého. Takže jsem neváhal, firemní lekce v sushi proběhla letos v lednu a měla obrovský úspěch. Navíc dodané suroviny byly tak kvalitní, že jsem využil kontaktu a od té doby nakupuji u stejného dodavatele jako Sushiqueen. Rozhodně všem doporučuji — od surovin, přes přípravu, kterou se naučíte, až po konzumaci, které podlehnete.

Václav Šamša ~ TDP | Továrna na dokonalé programy, s.r.o. ~ http://www.tdp.cz

Bára Rektorová dělala sushi na dvou našich srazech v letech 2008 a 2010. Její prezentace zahrnovala nejen bohatou ochutnávku, ale také velmi zajímavý a zábavný výklad, včetně vítané možnosti zkusit si přímo na místě výrobu sushi z připravených ingrediencí. Bářino profesionální, ale přitom neokázalé a příjemné vystupování působí na hosty velice dobře. Její show je pomyslným vrcholem večerního programu, což dobře koresponduje s druhou částí názvu její značky Sushiqueen. Bára Rektorová podle mne patří k absolutní české gastronomické špičce. Usuzuji tak nejen na základě naší spolupráce a z elitních referencí, ale také pro její ochotu hovořit otevřeně o původu surovin, zejména ryb pro konzumaci za syrova. Pokud chcete pro svou společenskou akci skutečně jen to nejlepší, vřele Vám doporučuji Báru oslovit a dát jí v rámci programu co nejvíce prostoru. Bára je skutečná gastronomická osobnost, o které pravděpodobně ještě hodně uslyšíme. Najměte si ji dříve, než bude mít v diáři plno.

Robert Vlach ~ specialista na podporu podnikání a provozovatel internetového portálu Na volné noze ~ http://www.navolnenoze.cz

Kurzy sushi se na naší škole setkaly s velkým ohlasem k plné spokojenosti všech zúčastněných. Spolupráce s paní Rektorovou byla vždy bezproblémová.

Mgr. Sylva Bartková ~ Střední škola gastronomická a hotelová ~ http://www.ssgh.cz

Děkuji za bezchybný průběh výuky přípravy sushi v kuchyňském studiu RUST na Bělehradské ulici v Praze 4 – Nuslích. Třídenní akce měla zcela bezchybný průběh a u klientů byla jednoznačně kladná odezva. Svým profesionálním přístupem a znalostmi v tomto oboru jste rozšířili znalosti mnoha našim zákazníkům. Na základě těchto kladných poznatků a zkušeností budeme tuto akci opakovat a Vaše služby rád doporučím dalším klientům.

Ing. Jiří Schindler ~ jednatel společnosti Dorint - interiéry s.r.o. ~ http://www.dorint.cz

Zdravíme a děkujeme za kurz i certifikát o absolvování kurzu sushi. Všem doporučuji, jak profesionálům tak i amatérům, kteří se chtějí o sushi dovědět něco více.

Vlastimil Kocáb ~ majitel Penzionu Sigma ~ http://www.penzionsigma.cz

Služby firmy Mgr. Báry Rektorové využíváme již několik let a vždy k plné spokojenosti našich klientů.

Ing. Marek Mohyla ~ ESENNCE, s.r.o. - agentura na zážitky ~ http://www.esennce.cz

S kurzem Sushi u paní Rektorové jsem byl nadmíru spokojen. Profesionální přístup, trpělivost, praktické i teoretické znalosti.

Jan Kohutek ~ majitel restaurace Mukade ~ http://www.mukade.cz

Večer „Japonsko u Vás doma“ byl po všech stránkách příjemným překvapením: vynikající jídlo, zajímavé informace, bezprostřední a milá společnost paní Rektorové. Nevím, co pochválit dřív. Večer jsem si dopřál jako připomenutí pobytu v Japonsku – mohl jsem tak ocenit znalost japonských reálií a skvělou formu, kterou paní Rektorová umí opravdu přivést Japonsko k Vám domů!

Luděk Pfeifer