Svoboda Naživo

Bára Rektorová / 12.11.2011

Konference o svobodě v práci mě velmi zajímala, už proto, že o tomto konceptu řízení firem jsem toho dost přečetla a slyšela. Proto mě velmi potěšilo, když jsme se Sushiqueen byli osloveni, abychom zajistili část občerstvení – sushi – právě pro tuto akci. Organizace se ujal charismatický Tomáš Hajzler a se svými příspěvky se představily i takové osobnosti jako Tomáš Sedláček, Taťána Le Moigne a další.

I ostatní dodavatelé občerstvení byli zajímaví a na konferencích celkem netradiční. Důraz byl evidentně kladen na kvalitní a zdravé jídlo a pití. Mísy zdobené kornouty eidamu, šunkovým salámem a povadlou okurkou byste zde hledali marně. A protože Tomáš Hajzler je kamarád a protože šlo o velmi zajímavý projekt, naše sushi bylo k mání za velmi přátelskou cenu.

Organizátorům gratuluji k uspořádání konference se skvělou atmosférou, inspirativními řečníky a nadšenými účastníky. Všichni se usmívali, byli na sebe milí a naše sushi bylo vyprodané během půl hodinky. Pokud se bude konference příští rok konat a budeme opět přizváni, slibuji, že sushi bude víc!

 

 Sushi porce

 

Stánek firmy sushiqueen na konferenci Svoboda Naživo

 

 

Pssst, něco pro vás máme.

Přihlaste se k tajným sushi nabídkám pro věrné zákazníky.


Sushiqueen s.r.o. zpracovává v rámci komunikace a objednávek
některé Vaše osobní údaje – více informací.